Menu
Ваша корзина

Монтаж

Монтаж 3D панелей відбувається в декілька етапів:
1️⃣. Підготовка основи. Поверхню стіни, на яку буде укладатися плитка, ретельно готують: очищають від старої штукатурки та фарби, вирівнюють.
2️⃣. Вирівнювання поверхні. Обов'язкова умова мати досить рівну і суху поверхню, з неплощинністю не більше 3-4 мм. В іншому випадку стіни необхідно вирівняти гіпсовою шпаклівкою.
3️⃣. Приклеювання 3D панелей. Для забезпечення ефективного склеювання зі стіною і між панелями рекомендуємо вибирати гіпсові шпаклівки перевірених виробників.
4️⃣. Обробка після приклеювання. Відразу після інсталяції панелей, потрібно закласти шви між панелями. Для цього краще використовувати гумовий шпатель. Протягом 60 хвилин шпаклівка буде залишатися пластичною. Це необхідно для створення плавних переходів між плитами і усунення їх дефектів.
5️⃣. Фарбування. Панелі з гіпсу можна не лише фарбувати латексними, акриловими фарбами, але і покривати лаком, а також наносити на них різні текстурні покриття. Фарбування проводиться за допомогою фарбопульта.
6️⃣. Подальше очищення. У процесі використання гіпсові 3D панелі, як і будь-які поверхні, можуть забруднюватися і покриватися пилом. Збирання пилу можна віником, пилососом, злегка вологою губкою, без використання миючих засобів на кислотній або лужний основі.