Menu
Ваша корзина

Дизайн


Ми пропонуємо найкращу якість за доступною ціною

Art Mas: оздоблення на будь-який смак!

Компанія Art Mas зі Львова спеціалізується на виготовленні декоративних елементів для стін у форматі 3D. Пропонуємо послуги з виробництва 3Д панелей з гіпсу всім, хто бажає створити стильний, оригінальний і сучасний інтер’єр у будинку, школі, офісі, квартирі, ресторані, торговельному залі та будь-якому іншому приміщенні.

 


Головні цілі Art Mas:

·         виробництво 3Д панелей гіпсових високої якості;

·         створення виключно екологічно чистих високоякісних елементів декору;

·         ідеальний монтаж;

·         створення проектів, які зроблять сучасний інтер’єр квартир оригінальним та індивідуальним.

 

Щоб зробити інтер’єр сучасного будинку неповторним, пропонуємо розробку індивідуального дизайну чи виготовлення декоративних панелей у Львові певної форми з певним рельєфом. Для наочності проводимо візуалізацію проекту на комп’ютері. Додатково надаємо безкоштовну консультацію перед оформленням замовлень. Відповідаємо на будь-які питання користувачів та допомагаємо з вибором моделей згідно з вашими побажаннями.

 

Пропонуємо купівлю оздоблення двома способами: окремо придбати нашу продукцію або з придбанням і монтажем (під ключ). Встановленням елементів декору займаються грамотні фахівці, які мають ґрунтовні знання та досвід роботи з гіпсом. Про високу якість продукції та роботу спеціалістів з монтажу свідчать залишені на гіпсові 3Д панелі відгуки від наших клієнтів.

 

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, а також фірми, що спеціалізуються на будівництві та ремонті. Вирішивши довірити виготовлення безпечного та сучасного декору нам, ви зможете створити унікальний сучасний інтер’єр вітальні у квартирі практично в усіх стилях з мінімальними витратами коштів, часу та сил на проведення монтажних робіт.